Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabadultok meg a...

Hogyan szabadultok meg a szörtől kínos helyeken?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy erős feltünő fekete szörzetet örököltem és undorodom tőle. A borotvát se túlzottan kedvelem,szinte mindenhol gyantáztatok,de ez az ilyan helyeken mint pl. a fenék belsők része nagyon kínos,magamnak magamnak meg nem tudom legyantázni. Ti hogyan távolítjátok el az ilyen területekről a szőrt? Értelmes válaszokat kérek..máhol nem mertem felteni ezt a kérdést.
2012. jún. 28. 23:41
 1/3 anonim válasza:
ugyanez a problémám, én is várom az értelmes választ
2012. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül
2012. jún. 29. 01:55
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok erős szőrzetű, e azért nekem is van..én intim helyen kozmetikussal gyantáztatom:) először nekem is nagyon kellemetlen volt, de aztán rájöttem hogy nem is érdekli őt, hogy én mennyire vagyok szőrös meg stbstb. szerintem próbáld ki, kapcsold ki magadban mi a ciki és mi nem:)
2012. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!