Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám kicsit besűríteni...

Hogy tudnám kicsit besűríteni a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Van pár hely, ahol ritkábban nő a szőr, ráadásul világosabb is, és így alig látszik. Ricinusolajat kenek rá, az kb. mennyi idő múlva fejti ki a hatását, ha egyáltalán használ? Vagy csak én álltatom magam ezzel? :/

Ha esetleg tudtok valami megoldást, nagyon örülnék, ha megosztanátok velem! :)


2012. jún. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függően, hogy milyen a hajszíned, megfelelő színű matt szemhéjporral igazítsd meg! Én is azzal szoktam ott, ahol ki van kopva kicsit :)
2012. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, próbáltam is, de aztán rájöttem, hogy a jelenlegi por ami nekem van nem nagyon megy a hajamhoz :D De valami márkát esetleg tudnál mondani, amelyik árusít világos szemöldökport? Jó világosat, mert ahogy saját magamon tapasztalom, sötétebb a bőrön mint a kis tartójában.
2012. jún. 28. 22:37
 3/3 anonim válasza:
100%
Nagyon jol teszed hogy használod a ricinus olajat mert csodákra képes. 2 hét után láthatóan szebb lesz a szemöldököd, használd csak nyugodtan tovább!!! :))
2012. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!