Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék gyorsabban...

Hogyan tudnék gyorsabban lebarnulni?

Figyelt kérdés

Már sokadik alkalommal fekszek ki,de alig barnulok valamit.Nem égek le,de nem is barnulok. ://

Olyat hallottam,hogy ha vizes a bőr,akkor könnyebben barnul.Ez igaz?

Valami tipp? (Szoliba nem akarok menni!)



2012. jún. 27. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak önbarnító krémek is, de ha szoliba sem akarsz menni, akkor tényleg csak a napozás marad. próbálj meg legalább 1 órát. tudom hogy meleg van meg izzadsz meg unatkozol :D (saját tapasztalat) de szerintem az úgy jó. és igen, a vizes bőr jobban barnul, de lehet vannak direkt olyan naptejek, amik segítik a barnulást.
2012. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Múltkor pár haverom lelocsolt vízzel.És a karom le is barnult,de azt hittem csak a sok mászkálástól.

Akkor locsolom magam és úgy fekszek ki a napra. :DD xD

2012. jún. 27. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
napolaj, bronz napolajat keress, bár én am is könnyen barnulok, de ez direkt a barnulásra van, de ha akarsz vehetsz önbarnítós naptejet, de az gyakorlatilag festék szerűség, nem olyan hogy foltot hagy a ruhán, fürdés is kell pár hozzá hogy megfakuljon, de én inkább az elsőt javaslom, és ne vidd túlzásba, egy bőrrák vagy egy napszúrás kellemetlen tud lenni :D
2012. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A strandon furdes kozben nagyon hamar barnulsz, en ugy szoktam ha strandra megyek, pancsizok 1et, 10 perc napozas hason, 10 perc haton megint pancsi es megint 10-10 perc amig a strandon vagy, a telefont be szoktam allitani hogy jelezzen es be tudod tartani, mindenkepp erdemes ezt kiprobalnod, viszont ha nincs lehetoseged strandra menni lehet kapni ilyen testpermetezo flakonokat es 10-10 percenket fordulsz es kozbe 2x-3x befujod magad, nyar vegere csokibaba leszel :)
2012. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A víztől azért barnulsz gyorsabban, mert visszatükrözi a napfényt és így felerősíti. Hasonló hatású a homok is. Vegyél kakaóvajat gyógyszertárban, legalább 2-szer gyorsabban barnulsz tőle, hidd el, tapasztalat! Olyan fehér voltam mindig, és sose barnultam le 16 év alatt, most mint egy néger úgy nézek ki 6 nap alatt. Délelőtt 11 előtt napozz 1 órát meg délután 3 után is 1 órát:D Hidd el sikerülni fog!
2012. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha van trambulinod , feküdj be abba . gyorsabb a barnulás :)
2012. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!