Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajat tudnátok...

Nem mondanám meg :) kérdése:

Milyen színű hajat tudnátok ajánlani nekem? A másik kérdés pedig hogy ha erre csakúgy rányomnék egy Palette 3008 aranyszőke őszhajszínezőt, az mit eredményezne? (Kép a leírásban. )

Figyelt kérdés

Szempontok:

passzoljon a szemem és bőröm színéhez

ne roncsoljon, lehetőleg hajszínező legyen

szőkés, rézvöröses színre gondoltam.

[link]


2012. jún. 27. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj vele semmit.

Szerintem ez a sötét haj megy a szemedhez!

Inkább válts fazont.

2012. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 M.Kata ***** válasza:
nem vagyok fodrász,nem tudom mi történne,de szerintem azt az eredményt kapnád,amit szeretnél :) elég sötét a hajad,szerintem drasztikus lenne rögtön szőkére váltani.próbálkozz először barnával,majd max fokozatosan világosíts
2012. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell festetned/színezned, mert ez megy a szemedhez, így nagyon szép vagy :) Esetleg fazont válts, színt ne :)
2012. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresem ezt a Palettét, de nem találom. :) Mindenesetre ha tényleg SZÍNEZŐ, akkor semmit nem fog a sötét hajadon csinálni.
2012. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Huha, köszönöm az eddigi válaszokat.

A frizuraváltással az a bajom, hogy nem tudok semmi jót magamnak elképzelni és növeszteni is szeretném.

Azért ezitálok a festésen, mert ez már az eredeti hajam egyébként és szép meg minden, de annyira unom.

Plusz emellett úgy hiányzik a szőke hajam, ami egyébként jól állt. :D

Ja és utólsó kommentelő, elírtam véletlenül, Palette 308, aranyszőke. Valóban semmit nem csinál? Még csak egy csúf sárgára se képes?:D

2012. jún. 27. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, egy hangyaf@sznyit sem lesz világosabb tőle ez a sötét haj. Ha szőkét akarsz kénytelen leszel fodrászhoz menni, aki ha nem akarod hogy klozetkefe hajad legyen, max három árnyalatot világosít rajta egy alkalommal. És festékkel meg 12%-os oxyval.
2012. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!