Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek le fogok barnulni?...

Szerintetek le fogok barnulni? Fehér bőrű vagyok. És arra gondoltam ha nem kenem be magam krémmel akkor hamarabb lebarnulok. Vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, de cserébe leégsz és piros leszel mint a rák.
2012. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem!

Ahogyan az első írta, hamarabb leégsz és nem valami szép látvány egy égett, vörös, azután pedig hámló bőr. De te tudod.

2012. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, az első kettő tömören, röviden leírta a lényeget.

Sokkal könnyebben leéghetsz, ami nem csak, hogy csúnya látvány, kellemetlen érzés is. Ráadásul nem védekezel az UV sugarak ellen, könnyebben alakulhat ki később bőrrák. Persze, 100%-osan nem tudunk védekezni a káros sugarak ellen, de ha már egy kicsit is tehetünk a bőrünkért, érdemes megtenni.

2012. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kell a krém :) Amúgy nem tűző napra gondoltam kimenni, hanem késő délután, 5 óra felé mikor már nem süt annyira. Először csak egy kis ideig gondoltam, nem szeretnék leégni, de akkor majd veszek krémet. Most úgyse tudnék napozni, esik az eső. :D
2012. jún. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!