Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki! Miért izzad a fejbőröm?

Ciki! Miért izzad a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt problémám az izzadással,amiért hálát is adok 15 évesen,mindig nyugodtan viselhettem a legnagyobb melegben is színes cuccokat,nem izzadtam.


De 2 hete egy pokol az,ami velem történik.Sehol nem izzadok,csak a nyakamnál és a fejbőrömnél!Olyan szinten,hogy 10 perc után csavarni lehet a hajamból az izzadságot,olyan,mintha megmostam volna a hajvégeimet :S

Pedig rövid a hajat(a nyakam közepéig ér),nemrégen voltam fodrásznál.

Ez már nagyon kellemetlen,mert a kortársaimon nem látom,hogy így megviselné őket a meleg...Ráadásul csak a hajam izzad,amire amúgy is ügyelek,hogy mindig jól álljon.

Sehol máshol nem izzadok.


Miért van ez?

Mit csináljak,hogy elmúljon?!



2012. jún. 24. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a hőháztartás,de próbálj meg szárazsampont használni rá.Hátha.
2012. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!