Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsírosodik a...

Niky134 kérdése:

Nagyon hamar zsírosodik a hajam annyira hogy minden nap megkell mosni mert ha nem mosom meg nagyon csúnya! Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi idős koromban nekem is ez volt a gondom. használj kifejezetten zsíros hajra való sampont. és kipróbálhatod a sima babahintőport is a hajadra. felszívja a zsírt. szórd rá majd törölközővel dörgöld át a hajad, hogy ne látszódjon. én is ezt csináltam és bevált.
2012. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!! jah és már szinte mindenféle zsíros hajra való sampont kipróbáltam de egyik sem segített
2012. jún. 24. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
uhh. hát mindenképpen hagyd abba azt, hogy minden nap mosod, mert rászokik a haj. nekem is ilyen amúgy, első nap még oké, második napon mintha vizes lenne. de tényleg ezt komolyan mondom, a haj alkalmazkodik ha minden nap megmosod. amúgy sem egészséges. próbáld meg 2 vagy 3 naponta, esetleg több napot is kihagyva hogy itt a nyár és nem kell mindennap suliba menni. hagyd minél sokáig zsírosan, tapasztalatból, "rá fog szokni". persze nem teljesen, de biztos nem kell majd mindennap megmosnod. a kortól is függ amúgy, most serdülsz, ez természetes.
2012. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is zsírosodik, de nem tudom elviselni ha nem moshatom meg minden nap. Ráadásul hosszú, beizzadok alá. Hintőporral próbáld meg
2012. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2012. jún. 24. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Van a Westendben egy bolt Sea-cret a neve, azt hiszem az elsőn. Ott vegyél sampont, jellegtelen flakon, semmi illat, semmi reklám, de 3 napig is vállalható marad a hajad, ha azzal mosod. Nekem is ugyanez volt, hogy naponta kellett mosnom, aztán kaptam ajándékba egy ilyet, hát csak ámultam.
2012. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van dmben balea szárazsampon.
2012. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szárazsampon tényleg jó 1-1 napra, de az igazi problémát nem fogja orvosolni. Vegyél egy mélytisztító sampont vagy egy fejbőrtisztítót és azt használd, a hajmosást meg próbáld meg minimum egy nappal kitolni vele.
2012. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!