Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet raktok a pattaná...

Milyen krémet raktok a pattanásotokra, ami tényleg használ?

Figyelt kérdés

Már 3 féle krémet kipróbáltam, és van amelyik után csak még rosszabb lett.

Most inkább a saját tapasztalatok érdekelnek, mert a reklámokban ígérnek fűt-fát, aztán nem sokat érnek.

Előre is köszi a válaszokat



2012. jún. 23. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és leghatásosabb módszer, ha nem nyúlkálsz hozzá, nem kenegeted és nem nyomkodod.
2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
május óta nem kenem semmivel, és hidd el, nem a legegyszerűbb és leghatásosabb módszer.. sőt, csak több van azóta.
2012. jún. 23. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elég ha csak nem kenegeted. De ne is nyúlkálj hozzá, pláne nem koszos, izzadt kézzel.
2012. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet bőrgyógyászhoz kéne elmenned... amúgy ha nem érzékeny a bőröd, akkor alkoholos tonikkal áttörölhetnéd esténként, vagy kipróbálhatod a fogkrémet. használhatsz bőrradírt, arcpakolást. mást nem tudok.
2012. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyász írt fel Skinoren nevezető képet 2 hónapja, és HIHETETLEN oskat változott az arcom. Még mindig vannak csúnyaságok, de már inkább csak mitesszerek. Meg próbáld ki a liszt+citromlé arcpakolást, még csak párszor használtam, de nagyon jól szárít, és összehúzza a pórusokat, meg nem büdös, mint az élesztős, szóval nem kell utána hajat mosni, hogy kijöjjön a szag. :)
2012. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ritkán van az arcomon, havonta 1-2 de akkor mindig Neogranormonnal kenem és 1-2 nap alatt el is múlik tőle!
2012. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Próbáld ki vizelettel, az minden bőrhibára jó, pattanásra mindenre. Nem viccelek, nekem is ettől tiszta és ragyogó a bőröm. A lényege az, hogy a reggeli középsugaras vizelettel kend be az arcod vattával, jól masszírozd bele. Ezután hagyd rajta kb. fél óráig aztán lemoshatod. Nem csak a pattanásokat, mitesszereket szárítja le, hanem ragyogóvá, puhává teszi a bőrt. Ha nem hiszel benne, akkor először azt ajánlom, hogy próbáld ki, úgy hogy pl. a jobb kezed egy részét mindennap bekenned vizelettel, kb. 1 hétig, és utána nézd meg a jobb kéz és a bal kéz közti különbséget. Egyébként pattanásokra 2-3 hét után hat. Ha kamaszkorba vagy állítólag akkor is segíthet.
2012. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát ez a vizeletes kicsit gusztustalan de kipróbálom :)

2012. jún. 24. 15:55
 9/9 anonim válasza:
Várom a visszajelzésedet majd PM-ben, hogy sikerült -e. Nem undorító, ez belőled származik. Fontos odafigyelni a táplálkozásra és hogy miket iszol, hogy minél jobb minőségű "tonikot" állíts elő magadnak.
2012. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!