Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ragaszkodó vízhólyag lábujjon....

Ragaszkodó vízhólyag lábujjon. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja a nagy melegben nem húztam harisnyát, a nyári magastalpú cipőm nagyon kiszívta, nagy vízhólyag lett a lábamon a kisujjamon, kiböktem, de mégis fáj azóta is. :S Annyira, hogy sántikálok zárt cipőben, mert nyomja a helyét (már a hólyag látszik, csak víz már nincs bent), pedig muszáj zárt cipőt hordanom, nem lehet papucsot... Mit tegyek? Vágjam le róla a bőrt? L20

Ja, leragasztani hiába ragaasztom le, akkor is ugyanúgy nyomja, sőt még jobban ugye úgy kevesebb a helye a cipőben :S


2012. jún. 23. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfakad magától,ha liszúrod jobban fáj,mert a gyenge bőr van alatta.
2012. jún. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bőrt nem ajánlom levágni, mert akkor méginkább fog fájni, és csípni is fog. Inkább kenegesd testápolóval, vagy aloeverás géllel a hóyag helyét, nekem ez mindig megnyugtatta.
2012. jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én beszereztem lidocaint, hogy ha bármire kellene, legyen. én bőrgyaluval jártam úgy, hogy leszedtem a bőrt és vérzett, és úgy fájt, hogy csak sántikáltam. aztán a sebtapaszra csepegtettem egy kis lidocaint és mindjárt jobb lett. ha jól tudom lehet kapni vény nélkül is krém vagy spray formában.
2012. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!