Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Boy vok, és szeretnék pink...

Boy vok, és szeretnék pink hajat, de az arcom eléggé lányos. Szerintetek nem néznek majd lánynak félhusszu pink hajjal?

Figyelt kérdés
majdnem 15/Man

2012. jún. 22. 20:57
1 2
 11/20 Ciana válasza:
Ja, amúgy szerintem rossz helyre írtad a kérdést, nem? :D
2012. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hát hova tudtam volna. a fiú és a lány is egy szex nem. szal ide tettem:S lehet rossz helyen van? am nem, nem vagyok magas. am még egy kérdés ha ti látnátok egy ilyen fiút mint én pink hajjal, mit gondolnátok róla, hoghy viszonyulnátok felé? a 18 éves lánynak: Miért akarsz fiús lenni? hisz lány vagy:)
2012. jún. 22. 21:32
 13/20 anonim ***** válasza:

koreában divat a metroszexualitás :P

http://www.youtube.com/watch?v=AAbokV76tkU

De itt ne nagyon próbálkozz vele azért xDD buzamezőnek néznek

2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Ciana válasza:

Sztem ez inkább divat, mint szerelem/szex XD

Amúgy azért, mert 18 éves létemre csak 155 centi vagyok. XD

És bár megbarátkoztam vele, de néha örülnék egy kis magasságnak. Néha praktikusabb. Oké, aranyos vagyok, de komolyan se nagyon vesznek :'D

A kérdésedre pedig a válasz:

Én egy elég elfogadó természetű ember vagyok. Valószínűleg meglepődnék, és ha jól áll, akkor még tetszene is XD

El se nagyon gondolkodnék azon, hogy vajon "más" vagy-e. De nekem nincs is jogom ítélkezni. ~ (Magyarázat: A lányokat szeretem.) Viszont az embereket ismervén, sokan lehet támadnának téged. ... Idióták.

2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Japánban volt egy gitáros,akinek pink haja volt,de hozzá illett is (de szeretnék egyszer olyan jól gitározni,ahogy ő tudott :)): [link]

Magyarországon azért még eléggé furán néznek az ilyen emberekre,főleg ha egy fiú az illető,de ha ez téged nem izgat akkor olyan hajat csináltatsz,amilyet akarsz.Ha meg nem akarsz feltűnni,akkor költözz Japánba,ott nyugodtan mászkálhatsz pink hajjal.

2012. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs baj a színes hajjal de ez a boy vok stílus elég gáz.
2012. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
fake a kérdés
2012. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Valaki vagyok oké? válasza:
Bőrszín,hajszín és mindenféle ilyenhez kell illeszteni a szín választásához.De NEM ajánlom a pinket.
2012. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Minden férfi társam nevébe üzenem: BA SZÓDJ MEG!

Sajnálom a szüleidet...Csaptak volna inkább falhoz születésed után, mint hogy egy ilyent neveljenek fel akinek valószinüleg 2év mulva a seggébe élveznek...Ajánlom barátnak Szecsődi Karcsikát. Ő csak transzi de megteszi neked

2012. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már az írásod, stílusod is meleges
2012. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!