Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan ismerősötök akinek...

Van olyan ismerősötök akinek extrém hosszúságú a haja?

Figyelt kérdés
Mondjuk térdig érő, vagy ilyesmi...
2009. júl. 6. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem.

combközépig ér, és minden nap bármerre megyek, megcsodálják. általában felkötöm, vagy frizura van belőle csinálva, mert leeresztve félek, hogy kárt tesznek benne. Pl: tv-ben láttam, hogy felgyújtották egy lány haját.

Azon csodálkoznak, hogy nem törik, pedig semmi extrát nem teszek vele.

Ilyenkor nem a legkellemesebb viselet, de a férjem, gyerekeim, és én is imádjuk. =)



22/N

2009. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igen, szép hosszú hajad lehet irigyelellek, az enyém soha nem nőne meg ennyire.

És volt olyan dodrászt, aki vállat konytyot a hajdból? :)

2009. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem hosszú (több, mint egy méter). Csak érdekel hányan futkoznak kábé az országban ilyen hajkoronával. :) Hogy milyen gyakori. Az első válaszolónak nagyon szép lehet! Festeted, vagy természetes? Milyen színű? Milyen sampont, balzsamot, meg ilyen kencéket használsz?
2009. júl. 6. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem vállalta a kontyot. (Hát akinek még hosszabb...)Vastag is a hajam, meg kicsit göndör. Azt mondta, ha feltekerné a hajamat nagy csavarókra, ahogy konty előtt szokta, nem férne be a fejem a burába. És sose száradna meg... Ha megmosom este, másnap délre szárad meg. :)
2009. júl. 6. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem hamar szárad, Elséve sampont használok, meg ugyanolyan balzsamot, hogy könnyen kifésülhető legyen, és ennyivel befejeződött az ápolás. Talán azért nem törik, mert 2 havonta a legvége mindig le van csipkedve, ezálltal serkenti is a növekedést.

Édesanyán fodrász, ő szokott kontyot, frizurát csinálni, igaz van, hogy 3-4 óra, mire összehozza valami formára :) de sokszor leesik közben:)

azért egy ekkora mennyiségű hajnak már súlya is van :)

sokat hordom befonva, 3-as, 6-os fonásban.

Azt is anyukám csinálja. A 3-ast azt tudom magamnak is, ha épp nem érek rá elmenni hozzá.

Annak örülök a legjobban, hogy nem vékonyodik el a vége, sokaknak láttam, hogy a vége hiába hosszú, már nagyon gyér, nekem hála a jó égnek a vége is sűrű.


Van 1 parókás, aki mindig hívogat, és füzöget már 3 éve, hogy adjam el neki. De nevetéges összeget adna, 10.000 Ft-ot.

Utána pedig lehet, hogy soha többé nem lenne ekkora hajam.

Nem adom el =)

2009. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a férjem is szokta "babusgatni", nagyon szereti. Néha kényelmetlen, pl amikor nem kötöm össze, akkor szinte lehetetlen aludnom, mert mindig ráfelszem, és húzom :)

És feltetem vörösre, 1 festés 5 doboz festék =)

tövet nem szoktam, mindig az egészet, hogy szép legyen.

2009. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos szép... Én is vágom a végét, kb. havonta. Nagyon el volt vékonyodva, de most már egész jó. Nem is a hosszúság az igazi célom, hanem hogy teljesen egészséges legyen. Most már 1000x jobb, mint egy éve. Akkor kezdtem el foglalkozni vele.
2009. júl. 7. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
KERSD IWIWEN HAJ SZÉPSÉGVERSENYT
2011. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!