Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hugomnak melltartóra lenne...

TheDarkGirl kérdése:

A hugomnak melltartóra lenne szüksége, de fél szólni a szüleinknek. Most toppot hord, de úgyérzi az nem elég. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A hugom most 12 éves,szólt nekem hogy már szeretne melltartót,de fél szólni a szüleinknek.nem túl nagy a melle,a mellkhasa középenmég kicsit lapos.összébb akrja tolni a melleit,most csak toppot hord,de úgyérzi az nem elég.mit csináljunk? O.o
2012. jún. 20. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma :) Menj el vele egyedül melltartot venni, és ha anyukátok rájön, már ugysem tehet semmit :)....De mindenképp meg kéne beszélni, egy anyuka ilyet megért.
2012. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó család lehet, ha fél a húgod egy ilyen témáról szólni az édesanyjának! Mitől fél? Mi lesz később, ha majd igazi problémáitok lesznek?
2012. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mérje meg hogy hány cm a mellbőség és a mell alatti körméret utána nézzetek egy melltartóméret táblázatot

[link]

2012. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

beszélj te az anyukátokkal, vagy menj el vele melltartót venni és kész:)

esetleg (mivel úgy látom lány vagy) ha neked még megvannak a régebbi melltartóid, amiket először hordtál, add oda neki:)

2012. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
összeteró családunk van,csak a húgom valahogy mindig is kicsit zárkózott,meg félénk.mondtam neki,hogy ez teljesen normális,felajánlom neki a régebbi melltartóim. csak az a baj,hogy nagyon szégyenli..
2012. jún. 20. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mit szégyell?
2012. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondja meg az anyukájának nyugodtan, hogy azért kell melltartó, hogy jobban tartsa a melleit. Én is azt mondtam, hogy zavar és tesi órán nagyon ugrálnak. Vagy mászkáljon apukátok előtt és ha átlátszódik a mellbimbói, lehet ő mondja, hogy menjetek el venni egyet :D
2012. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok,köszi az ötleteket :)
2012. jún. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!