Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal borotválás. Miért...

Bikinivonal borotválás. Miért lesz pattanásos és miért csattog ki?

Figyelt kérdés
Tusolás közben meg borotválkoztam. Ott lent kicsattogott és pattanások lettek rajta. De ugyanez van ha be áztatom is. Mit lehet tenni? mert ez nagyon rondán néz ki.

2012. jún. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
csattog? Kend be utána valamivel.
2012. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam sokszor.A kozmetikusom azt ajánlotta hogy utánna tamponálljam kékszeszes vattával,majd használljak kamillás babahintõport.Ezt nem tettem viszont Nivea borotvahabbal és Gillette blue 3-mal,semmi irritáció nincs ez volt tegnap.Azelõtt,tusfûrdõ vagy szappan volt bortvahab helyett és ugyanúgy jártam,ahogy írtad.Sok sikert.Tudom,hogy kellemetlen és nagyon bosszantó.36N
2012. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és illatos testápoló sem ajánlott utánna.
2012. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy kicsattog a bőr???


Borotválás után kend be körömvirágos hidratálókrémmel.

2012. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én gyantázni szoktam. 2-3 hétig semmi szőr. :D (annyira nem is fáj, pedig elég kényes vagyok)

Amikor még borotváltam, alkohollal bekentem utána.

2012. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!