Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajsütővas mennyire károsítj...

A hajsütővas mennyire károsítja a hajat? Milyen krémet, sprayt használjak hogy kevésbé károsítsa?

Figyelt kérdés
Valamint csak ugyanolyan hullámokat lehet készíteni, vagy vannak trükkök is?:)
2009. júl. 5. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, a hajsűtővas nagyon. :D kb olyan lehet, mint a hajvasaló, mert a hőfok a lényeg. én évek óta vasalom, és fésülködés közben már ilyen 2-3 centis darabok töredeznek belőle. most javult, vettem loreal hővédőkrémet. van olyan is ami göndörítéshez van, rózsaszinű flakonban van, nagyon fontos. és ha van időd, ezt mindenképp megéri kipróbálni:

http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=PlayList&..


:)

2009. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak azok a szivacsból készült ilyesmi csavarók.Hajmosás után nedves hajat becsavarod és reggel kiszedegeted.
2009. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúúúúúúúúúgy, ezek a pakolások, krémek, stbk, sokkal ártalmasabbak a különböző vegyületeik miatt, mint az egyszerű hajsütővas. azon lehet segíteni egykis egészségügyi vágással, viszont a sok vegyszer, meg tartósítószer, ami behatol a fejbőrödbe azon nemigazán tudom hogylehet segíteni, meg azér belegondolva jóval parább is, mint egypár roncsolódott hajszál.
2009. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsónak: 2009-et írunk.
2009. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és azért mert 2009et írunk asszed h minden egészséges? pont h nem, egyre károsabb anyagokból készül minden.

amúgy ajánlok neked egy jó programot: vegyél elő egy flakon hővédőt, majd nyisd meg ezt honlapot: [link]

és nézd meg h az összetevői mik is valójában :)

2009. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!