Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a szőrbenövés? Gyulladá...

Milyen a szőrbenövés? Gyulladással jár, vagy nem feltétlen? Ez szőrbenövés, ha igen mivel kerülhető el?

Figyelt kérdés

Borotválni vagy epilálni szoktam a lábamat, a borotvánál nincs semmilyen 'tünet', viszont nem is tartós.

Az epilálás eleinte nagyon fájt, még el is sírtam magam. Ma már leepilálom gond nélkül mindkét lábamat, hozzáedzőttem. És még tartós is.


Csakhogy amikor nő vissza a szőr, nagyon sok szőrszál úgymond elfekszik és vízszintesen nő a bőrbe. Nincs gyulladás, nincs semmi, csak ez, hogy vízszintesen, félig a bőrbe van a szőrszál. Ezt elég nehéz kipiszkálni úgy, hogy ne legyen sebes utána a lábam, na meg azért időigényes is.


Ez a szőrbenövés? Vagy az másmilyen? És mit lehetne tenni ez ellen?



2012. jún. 16. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,ez szőrbenövés.Nem feltétlen jár gyulladással főleg lábon.Érdemes szivaccsal tusoláskor körkörösen végigmenni a lábon,így kifelé tud fordulni.
2012. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van lufa szivacsom és azzal szoktam ilyenkor dörzsölgetni, de semmit nem érek vele.

Nem lehet valahogy megelőzni?

2012. jún. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!