Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hajvasalók 8000 forintig,...

Jó hajvasalók 8000 forintig, ami nem romlik el hamar, és tényleg vasal?

Figyelt kérdés
Van most egy gyengébb minőségű hajvasalóm, de lassan melegszik fel és semmit sem vasal. Tudtok nekem ajánlani jó hajvasalókat?

2012. jún. 16. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyenem van.

(grundig premium line)

Állítani lehet a hőfokot (asszem 140-240)

Én 170-180 fokon szoktam vasalni és szuperül kivasalja.

Kb. 5000-6000 volt.

2012. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy elmondom hogy ne az árat nézd mert a drága vasaló is tönkremehet.

Desztilált vizet használj a vasalóba mindig mert ha bevízkövesedik vághatod ki a kukába. Nekem a párom 3 év alatt 4 vasalót ölt meg oké ilyen 6-7 ezer forintosak voltak de akkor is bosszantó volt, aztán kiderült hogy be volt vízkövesedve. Szerintem ha normálisan hazsnálod akkor még a tescos vasaló is tökéletes. A vasalók átlagba 3-4 évig bírják, bárhogyan használod is.

2012. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves második, szerintem te másra gondoltál. A kérdező hajvasalót szeretne vásárolni, ehhez kért segítséget. A hajvasalóba nem kell desztilált víz, se másmilyen! :)


Nekem remington hajvasalóm van, elégedett vagyok vele. Szépen vasal, hamar felmelegszik, viszont, ha most vennék hajvasalót biztosan hőszabályzós hajvasalót vennék. A mostani sajnos nem az, így csak 210°C-on tudom vasalni a hajamat, ami nagyon rossz.

Én a remgintont tudom ajánlani, de a belissimáról is nagyon jókat hallottam!

17/L

2012. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen nekem is belissimám van de dupla annyiért mint ami a max árhatárod. De meg is éri az árát,4 év után se kopott semmit.

Amit belinkelt első az is jól néz ki,240 fok, és ilyen olcsó? Gondolom mert noname,de egy próbát megérne szerintem,jónak néz ki!

2012. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. jún. 16. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Legjobb hajvasalo márkák nekem a Rowenta hajvasalok.

énnekem egy hajvasalo se fogja meg a hajam vagy csak max.1 napig.Nekem rowentam van es az egyenesseg benne marad a hajamban 2 napig neha 3ig is.

2012. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:
Nekem Remington s6500 van, állíthatós hőmérsékletű, 150-230 fok közötti. De 180 fokon vasalom a hajam, és 10 perc kb. és kész van :) (előtte 30 perc volt a vasalás egy babyliss-szel..). Ja és dús, göndör a hajam.
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!