Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesz jó hatással...

Bánfi hajszesz jó hatással lenne a kopaszodásomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy pár éve elkezdtem kopaszodni a homlokom felett két oldalt, viccesebben fogalmazva mikiegeresedtem, de még persze nem annyira vészes, hogy a fejem tetejéig érjen, de már eléggé látszik így 20 évesen. Eddig nem zavart, de már kezd zavarni, a hajam általában felnyírt, tehát mindig is a nagyon rövidet szerettem ,de már ez sem olyan jó, mert nagyon látszik, hogy kopaszodom. Úgy döntöttem, hogy még nem jön a nullás gép, inkább megnövesztem a hajam, azt mondják, hogy az úgy is jól fog állni az arcomhoz, nos már többször próbáltam növeszteni, de félúton el ment mindig a kedvem tőle, mivel olyan "csabzott" voltam. Most szeretnék valami serkentőhöz nyúlni, szerintetek a Bánfi jó választás lenne a gyorsabb haj növesztés céljából? Esetleg várható, hogy fog tőle nőni a hajam a kihalt részeken? (Azt nem tudom, hogy a hagymák is "halottak-e".)

Előre is köszönöm!

20/f


2012. jún. 16. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni, nekem ugyan személy szerint nem jött be, de sokan dícsérik és használják hajhullásra.
2012. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!