Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajszínező, ami...

Létezik olyan hajszínező, ami teljesen kijön a hajból?

Figyelt kérdés

Nem fújósra gondolok. Vöröset keresek, de nem merem befesteni vele az egész hajam, mert ha nem tetszik vagy nem áll jól, akkor cseszhetem, mert túl hosszú ahhoz, hogy újra növesszem...

De ha mégis csak fújósat tudtok ajánlani, az is jó.:)De az csak a legvégsőbb esetben.



2012. jún. 15. 21:30
 1/4 lulukaa4 válasza:
olyan színező ami 30 mosás után jön ki körülbelül a hajból..Azt hiszem rossmanba meg ilyen helyeken lehet venni..De nem vagyok benen biztos..De mintha az egyik b.nőm olyat vett volna.
2012. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan sok mosásosat soha ne vegyél! 100 hogy nem jön ki a hajadból! Inkább 6-8 mosásosat (Jeans Color vagy Venita), de a vörös elég erős szín, nehezen jönnek ki ezek is a hajból.
2012. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen már volt fekete színező tavaly a hajamon még mindig ott van a végén, és sötétbarnának hat szval óvatosan bánok a színezőkkel...
2012. jún. 15. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
szőkésbarna vagyok szerintem befogná :) köszi!^^ Még találtam olyan nevű terméket is, hogy Subrina, így keresgéléseim között.
2012. jún. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!