Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen napsütésben 30-40 perc...

Ilyen napsütésben 30-40 perc alatt is le lehet barnulni?

Figyelt kérdés

gondoltam ma kifekszem picit napozni 30-30 percre.. picit barnább lettem de nem fogott meg annyira a nap..

ha holnap kb 40-40 percre kifeküdnék érne valamit?


2009. júl. 4. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

meg 10 perc alatt le is gni


nem fogott meg a nap? feküdj ki délben krém nélkül egy órára

pár év múlva meg ne sírj majd itt a bőrrák miatt

2009. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel banrulni akarsz, és nem égni és irtad hogy nem nagyon fogott meg a nap, én azt javaslom, hogy szépen fokozatosan! Tehát holnap kifekszel mondjuk 3 órakor 10-10 percre, holnapután 20-20 percre, azután 30-30 percre, tuti hogy lebarnulsz:)
2009. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

picit megfogott.. most hogy így nézem piros a hasam :D

holnap 10 körül gondoltam hogy kifekszem, és mikor kezd nagyon erős lenni a nap úgyis bemeek :)

2009. júl. 4. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
lebarnulni így nem lehet,csak leégni
2009. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

bakker.. akkor hagyjam is inkább?

délután nem igazán tok napozni, mert ha itthon vagyok szüleim cseszegetnek, ha meg nem akkor ugye nem tok napozni :)

2009. júl. 4. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:

inkább menj el szoláriumba..

először 5perc aztán 10 és így fokozatosan. egy háten kétszer

2009. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi.

*héten

2009. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kend be magad naptejjel, akkor nem égsz, csak barnulsz. Ha nagyon fehér a bőröd, inkább többször kevesebbet napozz.

Én egykébként kint vagyok tavasz óta a kertben, és olyan csokibarna vagyok...:D

2009. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kenekedj be naptejjel,és 30perce feküdj ki a napra,de max. 10-10:30-ig:) Ha van a kertben fa,akkor később,mikor éget a nap a fa árnyékába is kifeküdhetsz,mert a levegő jó,meg akármilyen hihetetlen ott is lehet valamennyire barnulni;)

Próbáld ki,nekem bejött!

puszi^^

2009. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!