Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ég a bőrőm mit tegyek lehet...

Ég a bőrőm mit tegyek lehet még piros?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam csokiszoliban (álló)6 percre ma meg 7 re voltam sziontén csokiszoliban(álló) de most máshol kb 1 óra telt el és nagyon fáj az arcom de nem pirosmég.utoljára áprilisban voltam elötte.

2012. jún. 15. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Ne csinálj ilyet!!! Nem szabad! Ha kihagysz 2 hetet is akár akkor „újra” kell kezdeni a szolizást!

Ha rendszeresen szolizol akkor se lehet egymást követő napon szolizni, így meg hogy ki is hagytál főleg nem szabad, mert csúnyán le fogsz égni… Erre nagyon figyelj oda! Menj gyógyszertárba és vegyél panthenolt vagy akár tejfölt, de minden esetre sok-sok testápolót használj és nagyon figyelj oda hogy ne ismétlődjön meg mert a bőrünk nem felejt!

2012. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!