Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami nagyon jo szer töredeze...

Valami nagyon jo szer töredezett szőke hajra? A sztaroknak olyan szep hosszu szőke hajuk tud lenni. Mit tesznek ra?

Figyelt kérdés
Vagy akinek hosszu derekig erő szőke haja van annak hogy nő meg ilyen hosszura??
2012. jún. 14. 23:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Gliss kur,loreal...semmitnem er:(
2012. jún. 14. 23:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Gliss kur használ, de ha neked nem, régen vettem egy nagyon tuti hajpakolást.


[link]


Fructis, nem volt vészesen drága, és elég sok van egy dobozban. Egy 4 ujjbegynyit használtam, és hihetetlen selymes volt tőle a hajam. Viszont hamar elfogyott, mert tesóm is rákapott.

2012. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a hajam derékig ér(t) most le van vágva, de én nekem is bajom van, hogy szálkásodik a vége. Úgy nőtt meg, hogy rengeteget ápoltam balzsamokkal, minden mosásnál. És ha töredezett vágtam belőle egy keveset. 2-3 év alatt nőtt meg váll alá érőből derékig érőre.
2012. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A sztárok sem olyan szépek, csak a fényképen...viszont az ő hajukat rendszeresen ápolják szakemberek mindenféle csodaanyagokkal.

Otthoni használatra ajánlom a ricinusolajat. Mostanában nagyon felkapták, de tényleg sokkal jobb állapotú lesz a haj tőle. Este bekened, nejlonzacskót húzol rá, és valami kendőt, hogy melegen tartsd. Ha akarod, egész éjszakára rajta lehet, ha nem akarod, egy óra múlva mosd le.

2012. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én szőke hennával festem, majdnem derékig érő a hajam. 8 hónapja nem voltam fodrásznál és csak minimális a "kár" + azt vetem észre, hogy amióta használom a festéket mintha javult volna :D egyébként heti 1x2x ricinusolajat dobok fel a hajamra:)*all night*
2012. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*vettem
2012. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szőke henna nincs.
2012. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!