Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszer van a pattanáso...

Milyen módszer van a pattanások eltávolításához?

Figyelt kérdés
Olyan ami eltünteti és nem jön ki olyan gyakran?
2012. jún. 14. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a bőrgyógyászt ajánlom. Én rettenetesen pattanásos voltam, minden kozmetikai szert és házi praktikát kipróbáltam, de vagy semennyit vagy csak ideig óráig használt. Aztán egy teljesen más probléma miatt mentem el a bőrgyógyászhoz, aki ha már ott voltam adott egy ecsetelőt is a pattikra, két hónap alatt eltüntette úgy, hogy azóta (2 év) csak nagyon ritkán jön ki egy egy darab.
2012. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erre való a kozmetikus.extrém esetben bőrgyógyász.ha hormonális probléma miatt van akkor endokrinológus.
2012. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ajánlom neked a Fabulon tini tonikot és a dermofil pasztát! Nekem bevált évek óta a tonikot használom és a pasztát! Próbáld ki.
2012. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kozmetikus vagyok!

a tini tonik iszonyatosan kiszárítja a bőrt.egyáltalán nem ajánlom!a dermofil pasztát se rendszeresen.először is meg kellene állapítani hogy korpás,esetleg olajos sebboreás-e a bőröd.ha olajos zsíros akkor végképp ne használj tini tonikot meg társait,mert a bőr úgy reagál hogy még több zsírt termel=több lesz a pati.mindkét bőrtípust ki kell tisztíttatni, nem elég ha rákensz dm-es vacak tucattermékeket!De ne te ess neki,menj el szakemberhez legalább 2 havonta. ő majd tud tanácsot adni hogy milyen készítményekkel tudnád a bőröd tisztítani,hidratálni és kezelni.az is lehet hogy kombinált a bőrtípusod.és akkor is más termékek kellenek.ha igazán igényes akarsz lenni menj el kozmetikushoz, ne itt kérdezd meg ezeket, mert a "hozzáértők" nagyon félrekezelhetnek a jó tanácsokkal.

2012. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!