Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok linkelnétek képeket...

Lányok linkelnétek képeket arról h milyen hajstílus tetszik nektek kb?

Figyelt kérdés
mármint a fiúkon
2009. júl. 4. 16:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem nőit hoz be:S
2009. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%
nekem férfit :D direkt rákattintottam én is, nekem nem nőit hoz be.
2009. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
áh,nekem még mindig nőit:S mindegy,bocsánat akkor :$
2009. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
60%

[link] /sexy+medium+curly+hairstyle+for+man+with+very+long+side+bangs.jpg.html


A linket vond össze egy esc-el, és úgy fog működni, kettészedtem, hogy ne legyen "..." a vége.


Nekem ez, meg ennek a típusnak a változatai jönnek be, de annyira, hogy jobban megfordulok ezek után, mint bármilyen egyéb testi adottsággal megáldott pali után. Nekem nagyon fontos a haj, és csak a hosszabbak tetszenek. A páromé tökéletesen ugyanilyen, mint a képen csak kávébarna, majdnem fekete és őrjítően jól néz ki. IMÁDOM! Emiatt vettem észre anno :D

2009. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

A hajam . hu télleg női hajat hozbe, onnna nem lehet linkelni nem azt adja amit kéne (tapasztlat) am nem pontozok l senkit de lenne egy kérdésem ez milyen itt találtam valaki linkelte:


[link]

2009. júl. 4. 17:50
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a 4 link, ami egymás után van, nekem is női hajat hoz be. :S Fura...
2009. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
akkor még jó h le lettem pontozva mert szóltam érte:( :D
2009. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
91%
ha küldenél magadról képet úgy könnyebb lenne. van olyan akinek akármilyen jól néz ki egy haj, egyszerűen nem áll jól neki.
2009. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
ooh nekem férfit hoz be a linkem :( a hajam.hu-s vagyok:( de nem én pontoztalak le:) bocsánat, keresek majd másikat:$
2009. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

mindegy,nem számít,nem halok bele:)

úgy csináld, hogy rákattintasz jobb gombbal a képre -> tulajdonságok, és azt a linket illeszd be ide,ami ott van és akkor biztos nem fog női hajakat beadni :)

2009. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!