Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú ionos hajszárít...

Milyen márkájú ionos hajszárítótok van, ami nagyon bevált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem ő van:

[link]


Hát én szeretem, de.. megszárítja a hajam és úgy kb ennyi..hogy az ionok mit csinálnak nem tudom..Franc se tudja, hogy fényesebb e a hajam tőle..:) Talán azt elmondhatom, hogy nem lesz olyan seprűs a hajam. Általában már csak itt ott nedves a hajam mikor elkezdem szárítani, így pl nem tudom milyen gyorsan szárít..de jó, hogy vannak rajta fokozatok.

Mindenesetre jó kis gép, nem bántam meg, hogy megvettem. A fúvócsőről nem tudok mesélni, mert bár eredetiként vettem vaterán..azt nem juttatta el hozzám a kedves eladó..

2012. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan van, mint az elsőnek :-)

Gyorsan szárít. Nekem nagyon sok hajam van, de ilyen gyorsan még sosem tudtam megszárítani a hajam.

Gyakorlatilag egyáltalán nem töredezik a hajam, mióta ezt használom. Talán fényesebb is.

Viszont: a legmelegebb fogozatot szerintem nem igazán lehet használni (legalábbis fém körkefével való szárításkor), mert simán leégeti a hajat. Mert ugye olyankor a kefe is átmelegszik. Persze nagyon nagy odafigyeléssel nyilván nem égeti el, de én nem figyeltem eléggé és kétszer sikerült 1-1 tincset kicsit megpörkölni.

Én leginkább a első hőmérsékletet használom.

2012. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Remingtonom van.

[link]

2012. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Pont a Philips és a Remington között vaciláltam, úgyhogy remélem még válaszol valaki, sokat segítene a döntésben, hogy melyik márka jobb a kettő közül:) Vagy szerintetek tök mindegy?

Most egy harmadik márkájú ionos hajszárítóm van, de nekem sajnos nem jött be, ugyanúgy törik a hajam, mint előtte, ezért szeretnék valami népszerűbb márkát megpróbálni. Köszönöm még1x!

2012. jún. 13. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A Remingtonnál azt írják, hogy 5 év a cseregarancia. Azt válaszd!

Nekem a Philipsen a kapcsoló eltört :-( a párom megszerelte valamennyire, de nyilván nem bír már ki sokat. Amúgy azt hiszem 3 éves a hajszárítóm.

2012. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

sajnos én minden nap egyenesítem a hajam, így ugyanúgy törik.. :( lehet javítana a szárító ha nem egyenesítenék, de így nem.

2012. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen Rowenta van. Én szeretem, ionos is meg hideg levegőt is tud fújni. Nagyon hosszú és dús hajam van, de ezzel elég hamar meg tudom szárítani. Nem is szárítja úgy ki a hajam, mint a régi nem ionos hajszárítónk. Az Remington, kb. 15 éves, és még működik. Úgyhogy az sem lehet rossz márka.

2012. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!