Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni vagy...

Hogyan lehet eltüntetni vagy halványítani a striákat?

Figyelt kérdés
A hasamon lilás színűek vannak, amik nagyon feltűnőek fürdőruhában, ezekkel szeretnék kezdeni valamit. A csípőmön és a mellemen meg fehér színűek vannak. Amúgy mitől függ a színük?

2012. jún. 12. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak halványodni fognak idővel, de viszont ez semmit nem vesz el a szépségedből! Egyébként fiú vagyok.
2012. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:)
2012. jún. 12. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az aromaterápiás testtekercselésen, a mikrodermabrázión és a mezoterápián kívül a leginkább eredményes a lézeres kezelés, amely annál hatékonyabb, minél fiatalabb a stria. A friss, vékony, felszíni striák jobban reagálnak a kezelésekre, mint az öregebb és mélyebb csíkok. Mivel azt tudomásul kell venni, hogy a striákat nem lehet tökéletesen eltüntetni, a kezeléssorozat a csík elhalványítását, vékonyítását és a stria alatti kötőszövet felszaporítását célozza. A lézerfénnyel ennek érdekében elérhető a kollagénrost képződésének elősegítése és a kapilláris értágulatok elzárása. Mindez jelentősen, 60-80 százalékban javíthat a bőr állapotán, ami mindenképpen számottevő változás. "


[link]

2012. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az újak lilásak, esetleg pirosasak, a régiek fehérek. Nekem már csak fehérek vannak. Én úgy vettem észre, hogy az évek során halványodtak egy kicsit. :) Amúgy dermaroller-es kezelésről hallottam, én még nem próbáltam, de keress rá.
2012. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy a ricinusolaj jó rá.
2012. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!