Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Ez már nagyon izé?

Mit csináljak? Ez már nagyon izé?

Figyelt kérdés

Lebarnultam de nagyon durván!

És olyan színem lett mint egy cigányé.(csak nyugi fairplay).

És fura...mert mindeki azthiszi hogy valami cserediák vagyok.

Már mondtak Görögöt,Amcsit,spanyolt:/

mit tegyek h.fehéredjek?

16F


2012. jún. 11. 07:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja leis araboztak de az ruha miatt sztem!

Egy fekete Sonetti Tommys Hooded 3/4 es pulcsim van.

2012. jún. 11. 07:40
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. jún. 11. 07:42
 3/4 anonim válasza:

:))

Ugyan már. Szerintem ne aggódj emiatt. Amúgy meg fürdéssel is simán kopik a bőröd színe.... főleg, ha vmi bőrradír félét is használsz/olyan tusfürdőt, ami szemcsés. Bőrradírt készíthetsz pl: két evőkanál cukor + olivaolaj, amíg kenhetővé válik + egy kevés citromlé. Szemcsés tusfürdő meg: pl. Oriflma-nél van málnás Nature Secrete.

Egyébként meg a nőknek tetszenek az arab, görög, spanyol pasik... vagyis nekem legalábbis :))


21L

2012. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és azért ne bőrradírozz naponta 5x :) Kb. kétnaponta megteheted mondjuk, utána meg kend be magad vmilyen hidratálóval.
2012. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!