Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benőtt köröm miatti vadhúsra...

Benőtt köröm miatti vadhúsra jó a hidrogén-peroxid?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon egy kérdésnél olvastam, hogy napi 1x kell rá használni. Tényleg jó arra, hogy eltűnjön a vadhús? Be volt nőve a körmöm, de most már "kinőtt", nem is fáj, csak ott van egy "kis darab" vadhús. Ez eltünteti? Gyógyszertárban mennyiért lehet kapni? Vagy más kenőcs, gyógyszer, stb jó rá? Bevált már valakinél? És tényleg tablettaként adják ki?
2012. jún. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tünteti el, csak fertőtleníti. Lézerrel ki tudják vágni, és eltűnik.
2012. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tünteti el.
2012. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt hittem, hogy a lézerrel a körmöt vágják ki, de ezek szerint a vadhúst is? mert nekem a körmömmel már nincs semmi bajom, csak mint írtam, ott van egy kis "vadhúsdarab" és kicsit zavar.. tényleg nem szárítja le/tünteti el? más otthoni gyógymód sincs rá? mint pl a piercingeknél is, ha odanő a vadhús azt is csak műtéttel lehet eltávolítani?
2012. jún. 9. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A vashúst orvossal kell leszedetni. Ne hidd azt hogy hipochonder vagyok, és minden kis szarral orvoshoz rohangálok... nem.. de azt csak orvossal lehet leszedetni, gondolj bele, nem véletlenül nem amputálnak otthon.
2012. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, vadhúst.. :D
2012. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális, de azért leírom, hátha másnak is hasznos. Nekem is ugyanez volt a bajom, kétszer le is műtötték a vadhúst, de mindkétszer vissza is nőtt. (az orvos mindig csak annyit mondott, betadinozzam). A háziorvos javasolta a 3%-os hidrogén-peroxidot (a gyógyszertárban keverték ki), az a betadinnal ellentétben teljesen levitte a gyulladást és a vadhús is visszahúzódott tőle. Még használtam mellé Bactroban krémet is, ez antibiotikumos, ezt is az orvos javasolta, a kettő együtt szépen rendbehozta a lábam.
2012. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!