Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet mindennap szoliba...

Lehet mindennap szoliba járni, nem káros?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 18:13
1 2
 11/16 Bijjjus7 ***** válasza:
100%
Szia! 1-2 napot mindenképp ki kell hagyni 2 szolizás között, hogy regenerálódjon a bőröd! Ne vidd túlzásba, mert se nem szép, se nem egészséges és nagyon károsíthatod vele a bőröd! Jó, hogy hidratálod, de az nem ment fel az alól, hogy tönkre teszed a bőröd! Vegyél vissza tényleg, fontosabb az egészséged hidd el! Remélem segíthettem! :)
2012. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2012. jún. 10. 18:37
 13/16 anonim válasza:
15%
Fu hallod más azon gondolkodik miből lesz pénze kenyérre a gyerekének szerintem kend be magad fossal és akkor soha nem kell többet járnod szoliba ez több szempontból is jobb, mert ugye spórolsz vele plusz nem kapsz bőrrákot. Na látod megmentettem az életed és még a pénzed is megmaradt. (És most jöhet a minusz szarok rá) :D
2016. jan. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap fél óra, hazafelé beugrok, befekszem. Imádom a kékes fényt, a kellemes szellőt, egyszerűen élvezem, ahogy süti a bőrömet! Annyira fincsi, leírhatatlan érzés!
2019. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül!
2020. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, napi egyszer nem lesz elég! Legalább napi 2-4 alkalmat tessék beilleszteni valahogy! Elképesztő, hogy mennyire lógósok tudnak lenni egyesek. 🙄 Hófehérkeként akarsz meghalni vagy barnán?? Irány a szoli!!!
2021. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!