Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat a gyógyszertárba...

Ricinusolajat a gyógyszertárba vagy a drogériába kapom meg olcsóbban? Hogyan kell használni hajra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:46
 1/7 anonim válasza:
100%
sztem gyógyszertárban,2evők ricinusolaj+ olivaolaj + 1 tojás sárgája ezeket összekevered és rá a hajtövedre,minél több ideig hagyod rajta annál jobban hat,én is pont most jártam utánna még sose próbáltam,de állítólag egész jól bevállik :)
2012. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszertárban veszem, 300 Ft egy üvegcse.


Úgy használod, ahogy neked szimpatikus. Lényeg, hogy jól masszírozd be a hajtövekhez, sőt, kenhetsz a hajvégekre is (esetlegh egész haj hosszára), majd folpackkal körbetekered, rá egy törölköző (ezt hívják dunsztolásnak), minél tovább rajta hagyod.


Én heti egyszer szoktam felkenni éjszakára, és csak reggel mosom le.


Ha csak ricinusolajat használsz, abból elég 2 ek. a hajra.


De tetszés szerint variálhatod olivaolajjal, mézzel, tojásáárgájával, esetleg pár csepp teafaolajjal (korpára valami eszméletlen jó) . . .

2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Mégegy kérdés: sima vízzel mosod le, vagy samponnal? :))
2012. jún. 6. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima vízzel egy olaj nem jön le!
2012. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Samponnal olyan 2x-i mosással szokott nekem teljesen lejönni.


2. voltam.

2012. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mielőtt felkenitek, megmelegítitek?
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen,jobban lehet kenni..
2012. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!