Hajradír hennára?

Figyelt kérdés
Kiveszi a hennaporra festett haj színét is? A lenövést világosítja? Festeném utána vissza ua. festékkel csak világosabb színre. Működne?

2012. jún. 4. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A hajradír csak a festett hajból tünteti el a festéket. Az eredeti hajszínedet nem bántja. Hennát elvileg nem igazán tud kihozni, de olvastam már olyanról akinek kiszedte.
2012. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm, köszi, majd elválik, akkor hogy mi lesz vele. A hajam minőségére milyen hatással lehet majd a dolog?
2012. jún. 5. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű hajradírt használsz, akkor elvileg nem fogja roncsolni. Nekem abszolút nem bántotta a hajamat.
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az Efassor jó minőségűnek számít?
2012. jún. 5. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam rajta, hogy az olcsóbbik Efassort használjam, vagy a Colour B4 hair removert. Sokat olvasgattam utána, és Efassoról elég sok negatív tapasztalatot olvastam. A B4-ről sokkal jobbak voltak a kommentek. Így inkább azt vettem meg biztos ami biztos alapon. De nekem abszolút bevált. Viszont nem szabad sötét színnel utána festeni mert visszafog sötétülni az eredeti hajszínedre. Sokkal világosabb festéket kell rákenni. 6-os színmélységnél sötétebbet nem szabad felfesteni.
2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Colour B4 egyáltalán nem szedi le a hennát!
2012. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

uccsó vok.

Magyarázat.

Mivel a C.B4 mesterséges pigment leszedő.

Vagyis a hajfestés úgy működik, hogy a hajfestésnél apró mesterséges pigmentek kerülnek a hajadba, és ezek megdagadnak, így fogságba esnek a hajszálban. a B4 lekicsinyíti ezeket a mesterséges pigmenteket, és utánna kitudod mosni a hajadból pigmenteket, de ha rosszul csinálod visszadagadhatnak. Viszont a Henna és a hidrogénnel, szőkítőporral stb való "festés" a természetes pigmenteket változtatja meg, szóval ezzel egyik hajradír se tud mit kezdeni. Talán világosít, rezesít a hajadon de nagyon keveset. Főleg a C.B4 rezesít nagyon de 1-24 óra alatt elmúlik ez a rezes árnyalat (már akinek).

Rem tudtam segíteni:)

2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm.

A rendes hajfesték mechanizmusát értettem, a hennáét meg mostmár vágom. Megpróbálom azért szerintem egy tincsen, hogy mit művel vele, aztán ha valóban semmi értelme nem látszik, akkor hagyom az egészet. Köszönöm szépen! :)

2012. jún. 8. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges ezért 3.000 Ftot kiadni:S

Amúgy uccsó vok.


De ami előtt belevágnál, nézd át az útmutatót, ott is feltünteti, h a hennát nem szedi le:)

2012. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!