Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétszőke hajamra...

Festett sötétszőke hajamra milyen festéket kenjek h szép világos szőke legyen?

Figyelt kérdés
árnyalat, márka érdekelne.ja és szőkítőporozni nem szeretném.
2009. jún. 30. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
palette ultra hamvasszőke
2009. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Kiszőkítő krémhajfesték vált be.
2009. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Palette skandinávszőke, ez 4-6 árnyalatot világosit.
2009. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Palette sarki ezüst szőkével van festve. Az 2-4 árnyalatot világosít, szép hamvas az egész.
2009. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is épp ebben a "gondban" vagyok. :)

Festett szőke hajam van, de egy ici-picit sárgás. Persze nincs leszivatva, azt semmiképp nem szeretném!

Most nézelődök a festékek között, a palettet szeretném kipróbálni csak a sok ajánlat után nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb. :)

Hallottam még az XXL jégszőkéről, azt mondják az is nagyon jó!

Ha te kiválasztottad az árnyalatot és befestetted, majd szólsz, hogy milyen lett az eredmény?? :)

Lééégyszi.... :) Sokat segítenél ezzel! :)

2009. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úristen:O mik ezek a márkák... LOREAL! Az egyetlen drogériákban kapható megbizható hajfesték! Garnier, Palette miért ezen spóroltok? A szőkités nagyon igénybe veszi a hajat, nem mind1 hogy milyen festéket használsz. A Loreal termékek kevésbé roncsolják, nincs benne szőkitőpor, és a szin is olyan lesz mint a dobozon. Ha sötétszőke a hajad ráadásul biztos hogy elsőre is tökéletes szint kapsz.


+egy tipp a Schaumának van egy hamvassitó samponja ilyen lila szinű kicsit ijesztő lehet elsőre:D Egy öreg néni van rajta ősz hajjal... de nagyon hasznos! Hetente egyszer hajmosásnál megmosod vele a hajad rajta hagyod 3-5 percig majd lemosod és a rendes samponoddal újra megmosod a hajad (azért szükséges mert a schauma samponok száritanak és borzasztó a minősége) és tádáá nincs semmi féle sárgaság:) ez tényleg beválik.


Egyébként már egy másik topicban is leirtam hogy ne a hajfestékeken spóroljatok emberek... már-már úgy tűnhet Loreal megbizott vagyok hog yitt reklámozom:D de komolyan. Az összes többi szutyok!!!

2009. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajjj én semmiképp nem ezen akarok spórolni, csak a Palette-t olyan sokan ajánlották. :)

Meg tudnád mondani melyik az a szín, ami szép hamvassá "varázsolja" a hajamat? :)

És nem kell hozza szőkítő meg stb, elég a festék.

Nagyon megköszönném, ha segítenél kiválasztani! :)


Ja és használok hamvasító sampont, de az azért mégsem olyan, mintha egyébként is szép hamvas lenne a hajam. :)

2009. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hamvas szint szeretnél válassz olyan szint ami előtt ott van hogy hamvas:) például extra hamvas szőke; természetes hamvas szőke stb. Meg a 'jeges' elnevezésű árnyalatok is ilyen "fehérebb" hamvasabb szőke szint takarnak.


Igazából én se akartam lehurrogni a többi hajfestéket (pl a Palette) csak én kb fél évig festegettem a hajamt (az kb 6-7 festés) mindenféle palette, garnier festékekkel és legtöbbször sirni tudtam volna az eredménytől... teljesen más lett. Örülök hogy már lassan 1 éve megtaláltam a számomra tökéletes festéket ami loreal ezért merem bátran ajánlani:) Bár ahogy bele gondoltam lehet hogy konkrétan a te hajtipusodnak meg az lenne a megfelelő. Ki kell tapasztalni:) Szoritok neked!

Puszi

2009. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Szóval majdnem mindegy, hogy milyen, csak Loreal legyen. :)

Ok! :)


Puszi

2009. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!