Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Nagyon hullik a hajam!...

Help! Nagyon hullik a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.2hete befestetem a hajam syoss hajfestékkel és azóta azt tapasztaltam,hogy nagyon hullik a hajam ha megmosom ha megfésülöm vagy csak ha szimplán végig simítom a kezem rajta. Voltam ma bőrgyógyásznál annyit mondott csak,hogy allergiás vagyok arra a hajfestékre és pár hét múlva vissza áll minden... Hát nem tudom kezdek nagyon aggódni... Menjek el másik bőrgyógyászhoz?Vagy mit tegyek? Ez az orvos elég lekezelő volt velem...
2012. máj. 30. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Holnap vérvételre is megyek emiatt megnézik a vérképen,hogy mi van..
2012. máj. 30. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy vashiányban szenvedsz, de ez úgyis kiderül a vérképedből. Minden 3. ember ebben szenved. Tudom ajánlani a Béres vas vital kapszulát.
2012. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)ment a zöld pacsi:)
2012. máj. 30. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen színű az eredeti hajszíned és milyen a festék?


Próbálj meg bevenni valamilyen antihisztamint (Claritine vagy Xyzal pl recept nélkül kapható), azzal ártani nem ártasz magadnak. Egyébként általában a hajhullásra nekem a következő vált be: Hairclinic kapszula napi 2x három hónapon át és utána napi 1 + Vichy Dercos ampullák 6 hétig napi 1, majd hetente 3x. Sajnos nagyon drága így, de nálam már vészes volt a helyzet, kilátszott a fejem teteje. Azóta viszont elmondhatom, hogy megint van hajam.

2012. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a minőségi étcsokiban is van vas, meg szeder, eper, málna, cékla ezekben..
2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!