Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírozás otthon: melírozó...

Melírozás otthon: melírozó stift vagy sima hajfesték?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen hajszínt szeretnél melírozni!
2012. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Világos barnát szőkére :D
2012. máj. 30. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem én kérdeztem az előbb, én sem értem még, mit is szeretnél...nem ártana konkrét kérdést feltenni, mert így lehetetlen válaszolni. Minden attól függ, mit szeretnél elérni, milyen hajból, és milyen legyen a végeredmény? A melírnak elég sok változata van, mindegyik más képet ad.
2012. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Világos barna hajam van enyhe szőkés tincsekkel és mivel 13vagyok nem festethetem be az egész hajam ezért arra gondoltam,hogy akkor melírozni kéne de ezt anyuék nem támogatják, úgyhogy inkább megcsinálom én csak azt nem tudom hogy kell
2012. máj. 30. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom 13 évesen a hajfestést, főleg nem a szüleid háta mögött...az iskolák sem szokták tolerálni ilyen korán.
2012. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..egy az, kettő meg, hogy nem is tudod, hogy hogy kell...
2012. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!