Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kell eltávolítani a...

Mivel kell eltávolítani a szőrt, hogy ne nőjön erősebben vissza?

Figyelt kérdés

olló? borotva? csipesz? melyik a legjobb?

férfi vagyok és a hónaljamról van szó, szóval az nem zavar ha kicsit szőrös, csak ne legyen nagyon erős.


2012. máj. 29. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt akarod, hogy ritkább legyen és nem zavar, ha esetleg k.ára fáj, akkor epilátor, vagy gyanta (mondjuk a gyantát nem tudom, hogy lehet-e hónaljon). Más szerintem nem nagyon van erre.
2012. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha valóban komoly és hosszútávú eredményt akarsz (nekem nincs vele tapasztalatom, csak a leírtak alapján mondom):


[link]

2012. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de most szedtem össze a bátorságom az epiláláshoz. Borotválás után meghagytam nőni pár mm-re, és nekiestem. Meg kell, hogy mondjam, sokkal kevésbé fájt, mint vártam, talán kevésbé, mint a lábamon. Az a lényeg, hogy a bőrt feszítsd ki és ne bátortalankodj, hanem rendesen érintsd a bőrödhöz az epilátort. Először nem mertem "hozzányomni" a bőrömhöz és csak tépkedte, az meg rosszabb.

Viszont, ha csak ritkítani szeretnéd, akkor lehet kapni ritkító ollót, de szerintem ha már pepecsel vele az ember, szedje le.

2012. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy én a gyantát javasolnám.
2012. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeritnem is gyanta! az epilátor nagyon fog fájni elsőre ha sűrű és erős. sőt ha erős, lehet h el is tépi a szálakat, akkor meg semmi értelme. először gyanta és kevesebb fog visszanőni
2012. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és ne magadnak csináld! kérj meg vkit, de a legjobb egy kozmetikus lenne!
2012. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy nem szeretnék gyantázni meg epilálni sem mert félek hogy nővé változnék tőle :D

az olló nem erősíti meg a szőrt? illetve az bizonyított tény, hogy a borotvától erősebben nő vissza a szőr vagy legenda?

köszi a válaszokat egyébként

2012. jún. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!