Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy 16 éves lány nem...

Ciki ha egy 16 éves lány nem jár kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem egyáltalán nem ciki. miért gondolod ezt?
2009. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

istenem úgy imádom a mai fiatalok gonoldkodásmódját...

de kislány, borzasztóan ciki!ki ne merj menni így az utcára...hacsak nem kozmetikushoz mész...

2009. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

khmm bocsánat nem vagyok kislány -,-'

és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy televagyok pattanásokkal

de egyik ismerősömnek is elmúltak, azért nem akarok menni, mert hátha nekem is el fognak

2009. jún. 30. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ne ciki. Egyrészt nincs rád írva, hogy nem jársz kozmetikushoz, másrészt a pattanásokat otthoni módszerekkel is hatásosan el lehet tűntetni.
2009. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én járok kozmetikushoz! [gyantázás..stb]

Kétszer mentem el a pattanásaim miatt.

És megtanultam egy nagyon jó módszert, a pattanások ellen:D

Főzől kamilla teát 2 filterrel, egy edénybe, felé hajolsz törülközövel, vársz egy olyan 5-10 percet!


És azután hogy kinyiltak a pórusok sokkal könnyebben kilehet nyomkodni a pattanásokat, miteszereket:D

Miután kinyomkodtad ha lehet kend be valamilyen testápolóval is!

Nekem nagyon bevált:D

2009. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ hogy milyen okból:

Ha bőrkezelés, de szép a bőre nem kíván beavatkozást akkor nem ciki.

Ha szőrtelenítés és otthon nem csinálja meg saját magának, ezért szőrös akkor RETTENTŐ ciki.

F/13

2009. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiú vagy még...nem gáz ha szőrös és azért megy h leszedjék...akkor jó hogy nem otthon csinálja meg...:/

Különben meg nem ciki...miért lenne az? próbálj ki házi gyógymódokat, akár többet is...de ne az első alkalom után várj csodákat:)

2009. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

és csak az arcom miatt mennék meg max szemöldökszedés

mert a gyantázást megcsinálom itthon meg a szemöldököt is, csak nem olyan szép, de mégse ősemberes :)

2009. júl. 1. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. 18 éves elmúltam és soha nem jártam még kozmetikusnál...meg tudok csinálni mindent otthon magamnak, egy szemöldökszedésért meg pláne nem fogok fizetni, pár perc alatt megvan itthon is. Nem egy embert ismerek, aki rendszeresen jár, de nem nem néz ki jobban tőle az átlagosnál, ha mellém állna, nem tudná senki megmondani, hogy ő jár én meg nem. Sőt, olyat is ismerek, akinek azóta szar a bőre, mióta elment kozmetikushoz. De a legfőbb ok talán az, hogy a f@aszomnak van rá havonta x ezer forintja (mer ugye ha egyszer elkezded akkor kb rendszeresen kell járni)
2009. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

19 vagyok és életemben nem voltam kozmetikusnál

a bőrömmel nincs bajom, a szőrtelenítést meg megoldom, mért lenne ez ciki?

2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!