Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg gáz a hosszú haj? 15/L

Tényleg gáz a hosszú haj? 15/L

Figyelt kérdés
Mondtam anyának, hogy derékig meg szeretném növeszteni a hajam, mert azt tök szép szerintem. Azt mondta, hogy inkább ne, mert nem divat a hosszú haj.
2012. máj. 28. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az egyik jogász karon csupa!! hosszú barna hajú lófarkas lányt láttam
2012. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon nagyon tetszik,és szép is az:) énis növesztem mert vagy 2éve lenyirattam,de már megbántam:S derékig ért.. ne hallgass ebben anyukádra:)
2012. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy gáz!
2012. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem derékig azért nem ér, csak a hátam közepéig, talán annál egy kicsit hosszabb és fokozatosra van vágva, mindenkinek nagyon tetszik.
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
NEM GÁZ!!!!NE HALLGASS ANYUDRA!én tavaly tépettre vágattam..alapból le szerettem volna,mert nagyon töredezett volt..a mai napig nem bántam meg,hogy levágattam..most növesztem,de azt az egészséges 2cm mindig levágatom amikor már vékonyodik..nyugodtan növesszed mert..nagyon is szép a hosszú haj.
2012. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem majdnem derékig érő barna hajam van,mindenki megdicséri. Ezerszer szebb szerintem mint az ilyen-olyan póthaj. :)
2012. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
pont most ment a tv-ben, hogy a férfiak mennyire szeretik ha egy nőnek hosszú haja van. én is már 2 éve növesztem
2012. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz...Szerinted mért tesznek fel sokan póthajat?

Ne halgass inkább anyukádra, egyébként is az a lényeg, hogy neked mi tetszik.:)

Nekem derék alá ér pár cm-el a hajam , én kb csípőig szeretném megnöveszteni. Mindenki dicséri, hogy milyen szép hajam van, mert mellé még természetes középszőke színű :) de főleg a hosszát irigylik, akiknek pedig régen hosszú hajuk volt, mindig siránkoznak mellettem, hogy milyen jó nekem hogy ilyen hosszú hajam van, meg hogy ők nagyon megbánták, hogy levágatták, stb...:)

én speciel imádom a hosszú hajat, semmi pénzért le nem vágatnám az enyémet...4 éves korom óta hosszú hajam van, egyszer vágattam le állig érőre (3 éve), de szerencsére gyorsan megnőtt. Megfogadtam hogy soha többet :)


15L

2012. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
57%
Szerintem meg a fiúk buknak a hosszú hajú csajokra. Nekem majdnem combom közepéig ér a hajam és többségben van a fiúktól kapott dicséret mint a lányoktól.
2012. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Anyukád kicsit butaságokat beszél... egy lányon a hosszú haj ösztönösen beizgatja a férfiakat, ezért az sosem fog kimenni a divatból. A szép hosszú haj a termékenység jele, ezért mindig a szépséget, egészséget szimbolizálja.

Nekem szinte derékig érő hullámos barna hajam van, és lányok és fiúk egyaránt imádják nézegetni, tapizni, megdicsérni stb.

2012. máj. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!