Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki, ha borostás egy...

Nagyon ciki, ha borostás egy kicsit a karom?

Figyelt kérdés
Epilálom,de így is olyan.Én már elfogadtam nagyából,de attól félek,hogy mások majd megszólják,esetleg így kevésbé jövök be a fiúknak.Szerintetek??
2009. jún. 30. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha epilálsz, hogyan borostás?

Az epilátor kitépi a szőrt, csak a borotvától lesz borostás...

2009. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem ciki,ez együtt jár a szőrtelenítéssel.A barátnőmnek is gyakran borostás és föl sem tűnik.
2009. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az epilátor után is növésnek indul a szőr, gondolom eztértette borosta alatt.

amúgy sztem nemciki, én pl borotválom, néha nekemis borostás, de még sosem volt ebből problémám.

2009. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
kart epilalni? es foleg borotvalni???? uhh gusztustalan. szerintem az a par szorszal igazan elfer rajta, senki nem szolja meg. az mar tneyleg normalis. es ha szur...hat szerintem inkabb legyen picit szoros semhogy szurjon
2009. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nemszúr, ez nemolyan mint a pasik arcán.

amúgymeg sztem csúnya ha egy szép lánynak ott virítanak a szőrxcsomók a karján.

2009. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem erős szőröm volt,ezért borotváltam egy ideig,majd epilátor,1×-2× gyantáztam is,de az túl macerás.

de akk most annyira nem gáz,vagy ezentúl már sose vegyek föl rövidujjút??

vki azt mondja h ciki,vki meg h nem ciki.Kinek higgyek??

2009. jún. 30. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is elég feltűnő szőr van a karomon ill. volt... Akinek pár szál van az is szőke az légyszi ne szóljon be, hogy minek szőrteleníteni!!!

Én is epilálom, de valamikor még epilálás után is érzem, hogy picit szúr... Szerintem ez még nem annyira ciki, inkább azt nevezném annak, amikor már rendesen látni, hogy borostás. Nem hiszem, hogy ezért kevésbé jövünk be a fiuknak, szerintem cikibb lenne, ha ott vírítana a nagy szőr...

2009. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én speciel, hogy ne legyen szúrós a karom, sose borotválom. inkább szőkítőporral enyhítek a látványon. kevésbé fájdalmas, és sokáig bírja.
2009. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőkítés a legideálisabb. Sokáig tart, rövid idöt vesz igénybe és nem fáj :)
2009. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is borotválja a karját. Mikor melettem ült a kocsiban, hirtelen vmi megszúrta a karomát, aztánrájöttem, hogy borostás volt a karja

hehe

2009. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!