Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőr ez? Mitesszeres,...

Milyen bőr ez? Mitesszeres, pattanásos, pórusos?

Figyelt kérdés

avonban a clearskin cuccoknál 3féle van: mitesszeres bőrre, pórustisztító, pattanásos..

kép alapján enyém melyik?

bocsi tudom nagyon csúnya az arcom de szeretnék tenni ellene..

[link]


2012. máj. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Aknés, szerintem ide nem Avon-os cuccok kellenek, hanem bőrgyógyász...
2012. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak néhány pici pattanást látok, nem látom egyáltalán rondának. nekem ennél 100*-szor rondább volt. Az ilyen Avon-os szalicilsavas, alkoholos cuccokat meg szerintem felejtsd el. Nekem csak rosszabb lett ezektől. Értsd: sokkal rosszabb.


A natúr kozmetikumok segítettek. Holt-tengeri iszap szappan, olívaszappan, kecsketejes szappan és hidratáláshoz is van millió egy natúr krém, de még a DM-es babatermékek is tök jók arcápolásra. A natúr szappanok mellé nyárra sokszor nincs is szükség krémre, mert nem szárítanak.

2012. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja! És figyelj oda a táplálkozásodra!


Ennyi.


Ha akarsz elmehetsz bőrgyógyászhoz, de elmondom, Dalacint fog adni azt kész. Ez nem akne, vagy legalább is nem súlyos, mert én láttam már súlyos aknés bőrt. Ez a közelébe sem ér.

2012. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy elhagyod a csokoládét, édességeket, szarvasmarhatejet, szarvasmarhatej-termékeket (ha esetleg nagyon "tejtermékes" lennél, akkor fogyassz inkább kecsketejet).
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és kevesebb (vagy akár semmi) húst (az is legjobb, ha hal).
2012. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi!

próbálok változatni.

tudnátok ajánlani valamilyen termékcsaládot?

2012. máj. 24. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
sima baba szappannal lekened az érintett területet. Vársz 1 percet. Majd leöblíted. Minden este ismétled a procedúrát. 1-3 hét múlva megjön az eredmény.
2012. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem csúnya! Pár picike mitesszer, ami begyulladt. Ezek még nem is igazi pattanások. Nem is tág pórusú. Szép a bőröd, csak valami olyat ettél, ami kihozta őket. Lehet az is, hogy sok húst ettél, tejet ittál, vagy mogyorót, diót, ilyesmit. Lehet, hogy a hormonoktól jött ki rajtad az a 2 db pattanás.


Egyáltalán ne parázz rá, nekem ettől sokkal rosszabb. csomós, fájdalmas pattanások, gyulladt területek, mitesszerek, tág pórusok.

20l

2012. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!