Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálókrémet ajánlan...

Milyen hidratálókrémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Reggel, a sminkelés előtt szeretném használni. Úgy hallottam, hogy ez jót tesz (már amennyire a trutyik jót tesznek), mert nem engedi, hogy a smink eltömítse a pórusokat és felfrissíti a bőrt.


Lehetőleg határoljátok be, hogy milyen márka, hol lehet kapni, és azért ne a legdrágább legyen, de ne legyen rossz minőségű! Köszi szépen! :)



2012. máj. 22. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nappalra (bár alapozót nem használok) ezt szoktam:

[link]


19/L

2012. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. máj. 22. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ha jól emlékszem, kb. 1000-1100 Ft volt.


19/L

2012. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom: [link]


Nagyon könnyű kis krém, és nekem valóban bevált a mattító hatása. Sokkal kevésbé fényesedek ki nap végére. Kombinált bőröm van, így sokszor amellett, hogy zsírosodtam, hámlott is a bőröm, mióta használom viszont nem hámlok. Nagyon szeretem, hamar beszívódik és teljesen sima, szinte púderes marad utána a bőröm, nagyon szépen lehet rá sminkelni, nem áll össze "kukacokba", hisz teljesen eltűnik a bőrről. Szerintem ennél testesebb krém nem kell smink alá. Éjszaka mással szoktam kenni, hogy akkor még jobban hidratálja, és olyankor úgysem fontos a mattítás. Télre is használtam, viszont ha nem használtam volna mellé mást éjszakára, akkor kevés lett volna a hidratálás.

2012. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nálam is lemaradt a lényeg... :) Müllerben lehet kapni, 600 forintért, és egy hónapig bőven elég (de lehet, hogy még tovább is, csak mi édesanyámmal ketten használjuk). Szerintem nagyon de nagyon megéri.
2012. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi szépen Neked is! :) Itt csak az volt a baj, hogy nálunk nincs Müller, és egy krémért nem szerettem volna utazni. De az is nagyon jónak hangzott! :))


Kedves Első!

A Te ajánlásodra megvettem azt a krémet a Dm-ben. Nagyon jónak tűnik a leírás és a szaglás-teszt után. :P

Te mikor szoktad használni? Sminkelés előtt vagy éjszakára, esetleg máskor?

2012. máj. 23. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Én reggel arcmosás után szoktam használni. Nem sminkelek túlzottan, csak néha-néha egy kis korrektor, meg púder. De azt persze miután beszívódott a krém. Elvileg van benne fényvédő is, azért is vettem ezt, de az nincs rajta, hogy hány faktor.

Este Oriflame áfonyást szoktam. Mindkét krémet jó vékonyan kenem egyébként, szóval 1000 évig kitart. :D

Remélem neked is beválik. :)


19/L

2012. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is remélem! :)
2012. máj. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!