Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném próbálni a...

Dia90' kérdése:

Ki szeretném próbálni a hennás hajfestéket. Aki már használt ilyet, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ettől kevésbé hullik a haj, ezért szeretném kipróbálni. Nagyon befogja a festék a fejbőrt? Ha igen, mivel lehet eltávolítani a bőrről? Jó minőségű festékek ezek? Minden tapasztalat érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!



#hajfesték #hennás hajfesték
2012. máj. 20. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vaterán vettem még tavaly. Ugyanaz, mint a boltban, csak olcsóbb (mondjuk +szállítási költség ) Barna színűt vettem, azt mondták még ilyen gyógynövényes boltban, hogy többet kell rajta hagyni, minimum 2 óra. Sztem annak jó, aki először festi be a haját, ha kísérletezni akar. Mert amúgy nekem 3 hajmosás után kijött. És mivel annyira nem is tetszett, nem bántam: Mondjuk ez nem a henna hibája, egyszerűen parasztos fejem lett a színtől:D A bőrt amúgy nem fogja, testápolóban stb. lejön, de ez le van írva a tájékoztatóban. Fórumokon anno amúgy utánaolvastam, és írták hogy ezek is rengeteg kémiai, káros anyagot tartalmaznak. (legalábbis a Venita márkájú)

Húú, hát remélem segítettem:)

2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2012. máj. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!