Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga hajamat mivel szőkíthete...

Sárga hajamat mivel szőkíthetem? Házipraktikák?

Figyelt kérdés

tegnap voltam fodrásznál és kértem hogy több melírt tegyen(szőkítővel) de több tincs is sárga maradt, hiába hamvasította le, a többi gyönyörű szép hamvas szőke, de van egy kettő elég feltűnő helyen, ami sárga maradt...


mivel tehetném szőkébbé???házipraktikák???csak egy két tincset kellene, nem az egész hajam..


már azon is gondolkoztam, hogy levágom...:((

hallottam ilyen hamvasító samponokról is, az használna?de azzal is meg kell mosnom az egés halyam, azt nem merem...


mit kenjek a sárga tincsekre?


köszi előre is


2009. jún. 27. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó világosító hatása van a citromlének és az almaecetnek. Ne töményen, hanem vízzel hígítva próbáld csak azokat a tincseket megmosni vagy bevizezni.

Én még nem próbáltam, de anya 1x leöblítette a haját almecettel és már 1x használatra kivilágosytotta. Amúgy anyának is szőke haja van és méf világosabb lett tőlle.:)

2009. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jah a citromlé alatt magának a citromnak a levét élrtettem nem pedig az üzletben kaptahó szintetikus löttyöt :D
2009. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

húú én is a citromra gondoltam, ki is próbálom, egy tincs van ami nagyon zavar és az pont az arcomba lóg, mert fufru rásznél van, de ha levágná msem lenne vészes, de inkább előbb megpróbálom citrommal, ha nem megy venne kell hamvasítót, csak azt az egy tincset besamponozom:))


jajj ilyen bénaságot:))

2009. jún. 27. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:

na bekentem azt a bizonyos tincset citromal, még be is fóliáztam:))

most rajtahagyom fél órát, de nemhiszem, hoyg a sárga tincsemen segítene...


na beszámolok majd ha kész van, de sztem semmi nem fog történni

2009. jún. 27. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olyan hamvasító löttyel szoktam, vagy fehér hajszínezővel, más nem igazán vált be eddig.
2009. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen van hamvasítósampon is Schauma terméke... Én is azt használom és bevált, ha gondolod kipróbálhatod...ártani tuti nem árt:)
2009. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2009. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No ere én is kíváncsi vok :) 1 válaszoló voltam.
2009. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát a citrom semmit nem csinált:)

pedig fl órát is rajta ahgytam, marad a hamvasító semapon :))

2009. jún. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!