Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok: segítség! Ha...

Kozmetikusok: segítség! Ha meg van csinálva a körmöd, zselés vagy porcelános műkörömmel, akkor arra hat pl. a hajfesték károsító módon?

Figyelt kérdés
Mert meg lesz ma csinálva a körmöm és holnap itthon festik a hajam, és arra vagyok kíváncsi hogyha a festékhez hozzáér lesz-e valami károsító hatása?
2009. jún. 27. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem! csak elszinezi és ugy csunya! Huzz kesztyüt a festéshez!
2009. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én festem, csak ha már kész és épp mosom le vízzel ugye akkor gondoltam....
2009. jún. 27. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikusok? Manikűrösök, műkörmösök...

Egyébként nem hat rá károsítóan, csak befoghatja. Leöblítéshez is vehetsz fel gumi kesztyűt, esetleg kérj meg valakit, hogy öblítse le. De ha egyik sem megy, akkor utána gyorsan moss kezet, meg pucold meg a körmöd, még mielőtt befogja, amúgy semmi baja sem lesz.

2009. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
anyukám mükörmös, nővérem kozmetikus, a hajfesték összeb*ssza a körmödet ugyanugy mint a börödet is beszinezi.. szal gumikeztyü
2009. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!