Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen piros az arcom?

Figyelt kérdés
Soval ez nem csak néha van , hanem állandóan!
2012. máj. 17. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekemis épp ez a problémám..bőrgyógyásznál is voltammár semmit sem segitett rajta azse..most érzékeny bőrre való krémet használok,meg alapozóval próbállom eltüntetni de nemsok sikerrel járok mert kb 1órát tart csak:S:S
2012. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:(
2012. máj. 18. 12:16
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám sajnos születésem óta. Eddig semelyik bőrgyógyász vagy kozmetikus se tudott segíteni. Valaki ajánlotta az Ilcsi kozmetikumokat, mert azok között van pl. a csipkebogyó krém, aminek halványító hatása van. Találtam egy biokozmetikát, ahol ezt ajánlották:

Érzékeny bőr kezelése

Cél: az érzékenység enyhítése

AHA peeling+Esemény pakolás, Rozival átsimítás, tüsi, vio, bizseri masszázs csipkebogyó zselével, Vénusz maszk


Ezt a kezelést kell felvenni összesen 6 alkalommal (kb. 1,5 órás 1 alkalom)

1. héten háromszor

2. héten kétszer

3. héten egyszer


Ezzel csökken az arc pirossága, állítólag nagyon jó a hatása, több pirosarcú vendégnek segített már. Van akinek a 2. kezelés után már látszott a javulás, de van, akinek csak az 5. után. Én eddig 1-en vagyok túl. Még nem látom, hogy halványodott volna, de a bőröm az szebb és selymesebb, mint valaha. Csodákat művel. Ja és ez a kozmetikus csak Ilcsi termékeket használ. Otthonra is vettem arctejet, tonikot, radírt, krémet... Én megcsinálom a kúrát, a végén majd jelentkezek :)

2012. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!