Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom kinyomni a fülemben...

Hogy tudom kinyomni a fülemben lévő mitesszert?

Figyelt kérdés
van a fülemben egy mitesszer, sőt több is, de nem lehet hozzáférni és kinyomni, viszont nagyon idegesít, és bizonyos szögből úgy néz ki mintha koszos lenne a fülem, pedig ápolom rendesen. hogy lehetne őket kinyomni? valami tipp? köszi előre is!

2012. máj. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Dörzsölgesd oda a fülpiszkálót, nem úgy ahogy pucolni szoktad, hanem így "kapargasd", dörzsölgesd...én orrom tövénél, oldalt szoktam dörzsölgetni néha fülpiszkálóval és azon is látszik ilyen sárgás szín, tehát valamennyire sikerrel jártam. Remélem érted, hogy mit akarok mondani.:)

Ha ez se akkor talán kozmetikus, de nem tudom ilyennel foglalkozik-e.

2012. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem egyszer egészen belül volt, a hallójárat felé, fájt is nagyon. Anyu gyufával nyomta ki. Lehet hülyeség.. de a gyufa kicsi, vékony is ;) Megfogott 2 db gyufát és úgy nyomta, na szóval érted. Mintha egy pattanást nyomnál kifelé ;)
2012. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fogpiszkálóval. Teszel a fogpiszkálóra zsepit, és megkérsz valakit h nyomja ki.
2012. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, megprobalom!(:
2012. máj. 17. 22:26
 5/6 anonim válasza:
gitárpengetővel
2013. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Létezik dirkekt erre a célra egy speciális "kanál" aminek a neve komedónyomó. De nem szükséges megvenni inkább menjetek el kozmetikushoz mert nekik általában van ilyenük. :)
2015. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!