Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (kimosható) Vörös festék?

(kimosható) Vörös festék?

Figyelt kérdés

mindig is szerettem volna vörös hajat.De félek hogy tönkre teszik a festék a hajamat, vagy ha nemtetszik a szín akkor csak későn fog lenőni vagy hogy esetleg csúnya lesz.Egyik simerősöm próbálta olyan festékkel ami állítólag mosással lejön egy idő után.Ezt talán kipróbálnám egy tincsemen.a hajam eredetileg ilyen színű [link]


én pedig hasonlót szeretnék [link]


viszont elég sötét a hajam ilyen világos vöröshöz, de az is elég lenne ha vöröses árnyalatú lenne.


szeretném ha leírnátok a tapasztalatitokat ha használtatok már ilyen festéket.Mennyire jó vagy mennyire rossz?Ajánlanátok?



2012. máj. 16. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
meg hogy nem e roncsolja a hajat stb..
2012. máj. 16. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
hát 1-2 árnyalatot kellene világosítani a hajadon.. ami mindenféle képpen roncsolja.. mint minden beavatkozás.. ha 3%os hidrogénnel szívod le ( nem festett hajadat ) akkor viszonylag nem fogsz az állapotán változást észre venni.természetesen balzsamoznod/pakolásoznod kell. a 3%os hidrogén % szőkítőpor kombinációt lehet hogy 2 szer megkell csinálnod hogy legyen eredménye.Utánna pedig bármilyen dobozos festéket ha rákensz lefogja dobni pár mosás után. a vörös alapból olyan hogy kimosódik a hajból viszonylag rövid időn belül
2012. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem
2012. máj. 16. 19:24
 4/4 anonim válasza:
gondolom már nem aktuális... minden esetre az én eredeti hajszínem is kb olyan, mint neked a kép alapján. egyszer hirtelen felindulásból fogtam magam, és befestettem vörösre, anélkül, hogy leszívtam volna, vagy bármi.tökéletesen befogta, élénk volt, és az árnyalata sem lett különösebben sötét. Fél évig maradtam a színnél, és 3 évre rá (azaz napjainkban) is látszik a hajvégek fényén, szóval nem dobta le. az ilyen kimosható témával nincs tapasztalatom, talán próbáld ki a véglegeset egy kevésbé látható tincsen, valahol hátul.
2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!