Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a hajolajat?

Hogy kell használni a hajolajat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 22:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem szaraz hajam van es en hasznalok ra hajolajat. Tapasztalataim szerint nagyon keves elegendo belole kulonben elzsirositja.

Egy "spriccelos" flakont... ugye tudod mire gondolok... szoval a kiurult "spriccelos" falkont megtoltom felig hajolajjal, felig vizzel... attol fugg hogy mennyire szarz a hajad... de ezt majd kitapasztalod. Hasznalat elott jol felrazom mivel ugye az olaj mindig alura kerul. Ez az egyveleg nekem nagyon bevalt. Sokkal jobb szerintem mint egyik masik tobb ezer forintos hajvedo krem... ezt hasznalom hajkiegyenesiteskor is... sajna szaraz es hullamos :(

Remelem tudtam segiteni...

2008. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2008. ápr. 22. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval:) Én vizesen rakok rá kicsit és nem fog tőle szállni a hajam, miután beszárítottam.Azért szeretem. Hajvasalásnál előtte még teszek kicsit belőle, és tényleg jobb, mintha vennél egy nagyon drágát!!!
2008. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lana93 válasza:
És azt megtudnátok nekem mondani, hogy melyik hajolaj terméket használjátok? :)
2011. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!