Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapos hajvasalás mennyir...

Mindennapos hajvasalás mennyire károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ez hajfüggő. én 6.-os korom óta(most 9.-es vagyok) szinte minden nap vasalom a hajamat magas hőfokon, és nagyon minimálisan egy két hajszálam töredezett, de amúgy semmi baja. pedig festve is van mostmár 1 éve.
2012. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hajvasalótól és hajtól is függ. Én nem vasalom mert amúgy is egyenes de barátnőm haja nem valami szép... De most komolyan minek vasalni? A vasalt hajon látszik hogy vasalt. Ha meg már mű hatása van az rég rossz...
2012. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Keresztes Ramóna válasza:
58%
Már vannak különböző hajvédők, hőálló spray-k:)
2012. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat!!! :D
2012. máj. 14. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
én egy héten egyszer vasaltam, és úgy elcs*sztem, hogy többet nem kell hajvasaló.
2012. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
29%
sztem gáz a hajvasalás nagyon... pl az első kommentelő 6.-kas korod óta vasalod a hajad és most már 9.-es vagy, gratulálok, Nobel díjat vagy vmi mást esetleg ne adjunk a jól vágó eszedért... ezek a károsodások nem most jönnek ki, pl te már kb 4 éve vasalod a hajad ilyen fiatalon, ne csodálkozz ha 30 évesen kopaszodni fogsz mint állat
2012. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
még szerencse h nem a te hajadról van szó hanem az enyémről és annyi közözd van hozzá mint nekem a tiedhez :) de köszi az észosztást :)
2012. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2012. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Juj kislány az ilyen reagálást nagyon bírom. Ez az én hajam én döntöm el mi lesz vele... :D Okos vagy tényleg. Remélem kihullik a hajad a sok vasalástól. <3
2012. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!