Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a színt kb. mennyi napozás...

Ezt a színt kb. mennyi napozással, szolival tudom elérni, ha nagyon fehér bőrrel indulok neki?

Figyelt kérdés
Még sosem barnultam eddig nyáron, meg voltam elégedve a természet adta fehérségemmel, de már idegesít, hogy kipirosodok, leégek, ezért gondoltam, nem ártana idén kicsit barnulni... Nyugodtan napozgatni nem nagyon van időm, de pár perces szolizásokat simán bevállalnék. Hány percre menjek szerintetek, hányszor egy héten? Milyen krémekre lenne szükségem a biztonságos barnuláshoz! Előre is köszi!
2012. máj. 10. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és itt a kép, ez a barna tetszik nagyon:


[link]

2012. máj. 10. 13:48
 2/4 anonim válasza:
ha a hajad és a szemed is világos színű, akkor bioláriumot válassz, 2 éve én is azzal kezdtem és ehhez a színhez, ami a képen a csajnak van 3 hónap szolizás kellett, hetente 2x és 8 percekkel kezdtem, nagyon nehezen fogott meg, de tartós volt, most elég 3x elmennem a sima szoliba 9 percre, utána fél óra napozás hetente 3x és nagyon szép színem van. Krémeket én nem használtam.
2012. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem először menj 6percre 1 héten mondjuk kétszer háromszor utána fokozatosan növeld 8 percre 10 percre stb.3alkalom után kezdesz csak barnulni ha még nem voltál.
2012. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szín nagyon ocsmány... Ne akarj ilyen lenni.
2012. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!