Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli előtt mivel kenjem be...

Szoli előtt mivel kenjem be magam, hogy jobban megfogjon?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami krém, olaj vagy bármi praktika, amivel jobban barnulsz a szoliban? Másik problémám, hogy a lábaim csak nagy nehezen barnulnak, a felső testemhez képest, esetleg valami tanács? :)


Egyébként leégésre nem vagyok hajlamos, inkább barnulok mint pirosodok.



2012. máj. 9. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

persze kérj a csajszitól a szoliban olyan krémet amiben van önbarnító esetleg lábra külön de jó ha tudod hogy a lábkrém az csak szöveg...

dm ben is kapsz olcsőn pl dr Kelen

szoliscsaj

2012. máj. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első! és ez mennyibe kerül?

amúgy nem tudok válaszolni

2012. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! A szoliban lehet vásárolni krémeket, és van külön lábra is illetve van oil ampulla, amit szintén lehet lábra kenni (jók), ami által az is szépen lebarnul! Érdemes az álló és a fekvő szoligépeket felváltva használni és akkor minden testrészed egyenletes barna lesz, de a krémek meggyorsítják a folyamatot! :))
2012. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A dm es krémkb 300 ft
2012. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 katicabogárka25 válasza:

Szia.


persze, hogy vannak többféle is. először is felejtsd el a Dm-es krémeket, nem hiába 300Ft, az olyan is. de ezt tapasztald meg,hogy bebizonyosodj róla, hogy szerintem semmit nem ér. Én is ezt tettem. önbarnító van benne,amiől foltos leszel. mélybarnítós krém jó ami tartósabb, vagy a bronzosítós, sokan összekeverik az önbarnítót a bronzosítóval,de a kettő az nem ugyanaz.nem elfejtendő dolog szerintem, hogy védve legyen a bőröd a krém által. amit a Dm-es krémtől ne nagyon várj el. :):)

valóban van külön láb krém,amivel biztosan tudsz javitani a lábadon elért szinen. váltakoztad a gépeket,bár sztem a fekvő jobban barnítja a lábakat.


További szép Napot :)

2012. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!! :))
2012. máj. 12. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoli krém hogy védene már?nincs benne fényvédő!
2012. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az australian gold termékeket ajánlom. Ha fehér a bőröd, akkor ezt ajánlom:


[link]


Nagyon jó az illata és hidratálja is a bőröd. Én 10 éve ezt használom!!!

K.

2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!