Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én volnék epilátor analfabéta,...

Én volnék epilátor analfabéta, vagy ez általános gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos évekig borotváltam a lábam, de már nagyon idegesített, hogy ha reggel leszedetem a bundám, estére már szúrtam.


Vettem epilátort, de az is mindig hagy szálakat amiket sehogy nem tudok leszedni, csak borotvával.


Most én lennék még ügyetlen? Pedig ahol tudom, főleg vádli környékén megfeszítem a bőrt, és a szőrszálak növekedési irányára is figyelek.


2012. máj. 7. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
epilátor nem szed le minden szőrt sajnos,nekem is van 20 ezer ft-os epilátorom aztán szar,csomó szőrszál ott marad. Ezért nem is epilálok,felesleges fájdalom a semmiért:/ Ugye minden szőrszál más ütemben nő azért van ez! Gyantát is vettem az meg semmi nem szed le gondolom túl pici szőr hozzá pedig direkt az új fajtát vettem,ami állítólag leszedi a 1,5mm-es szőrt is,aha,nagy kamu:)
2012. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na szupi, még jó hogy minden car reklámot bekajálunk... az a 1,5 mm-es gyanta lókukit sem ér, én is kipróbáltam. Nem mintha nem tudnám mire költeni a pénzem...


Köszi a választ :)

2012. máj. 7. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Az epilátor az ilyen. Nem te vagy béna, nyugi.

Viszont azért nem épp felesleges kín, mert ha rendszeresen használod, gyenge kis pihék kezdenek egyre inkább kinőni, és ugyan tökéletesen nem selymes az ember bőre, de azért nem olyan vészes.

Eleinte meg főleg nem az igazi, de szerintem azért adj neki még esélyt.

2012. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyira szerintem sem fölösleges, mert lévén, hogy én egy vadállat vagyok (barátnőmet idéztem) én neki megyek a hónaljamnak is meg a szemérem dombomnak is.


Fáj fáj, de lassan két hónapja használom, és azért valamelyest látszik, hogy nem olyan erős a szőr sehol.

2012. máj. 7. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az analfabéta.

Akárhányszor epiláltam már a lábam, mindig maradt néhány szőrszál. Pedig mindent próbáltam, mert oké, hogy lesimul a lábamra és így nem tud belekapni az epilátor, de amikor 'felállítom' a szőrszálat és 3x átmegyek epilátorral az adott területen, de a szőrszál még mindig ott van. Na ilyenkor tudnék robbani. :D

2012. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden ilyet a kozmetikusomra bízok már, mert én is gyanta-béna vagyok:D
2012. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!